ROZWIJAJ SIE I WSPÓŁTWÓRZ AMBITNE PROJEKTY

Dołącz do zespołu profesjonalistów. Zyskaj nową wiedzę i spełniaj się tworząc wymagające, wyjątkowe projekty.

SZUKASZ PRACY?

Współtwórz firmę posiadającą doświadczenie w projektowaniu linii elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych.

Aktualne oferty pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Samodzielne projektowanie sieci dystrybucyjnych
  • Sporządzanie dokumentacji projektowych
  • Codzienną pracę w programie AutoCad
  • Uczestniczenie w projektach wielobranżowych

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani studenci zaoczni o profilu: elektrotechnika/ elektroenergetyka)
  • Umiejętność pracy z mapą
  • Posiadanie wyobraźni przestrzennej
  • Mile widziane roczne doświadczenie przy sporządzaniu dokumentacji projektowych dotyczących m.in. budowy sieci dystrybucyjnych i oświetlenia ulicznego
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Chęć i motywacja do dalszej nauki i pracy przy projektach sieci elektrycznych

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani studenci zaoczni o profilu: telekomunikacja)
  • Mile widziane roczne doświadczenie przy sporządzaniu dokumentacji projektowych dotyczących m.in. budowy sieci dystrybucyjnych i sieci światłowodowych
  • Chęć i motywacja do dalszej nauki i pracy przy projektach telekomunikacyjnych
  • Mile widziana umiejętność tworzenia kosztorysów (NormaEXPERT)

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie
  • Przyjazną atmosferę w zespole młodych projektantów
  • Pracę w nowym biurze mieszczącym się w ścisłym centrum przy ul. Piotrkowskiej
  • Wsparcie zespołu i naukę od doświadczonych projektantów
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i atrakcyjny system motywacyjny po okresie próbnym

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Skontaktuj się, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie rekrutacji

TOP